Lõputud küsimused

25. juuni 2016, 16:42 | Posted in Elumosaiik, Ma olen, taju | 1 kommentaar

Ma ei tea, kuis on teistel, kuid mul on rohkem küsimusi kui vastuseid. Ning hoolimata vanusest, kus naiivsus pole enam lubatud, küsimusi muudkui koguneb. Kui tulebki mõni vastus, järgnevad talle riburada uued küsimused ja iga küsimus on nagu mitmepealine lohe.

Võib-olla ei peagi kõik küsimused vastuseid saama, võib-olla oleks elu siis liig lapik ja igavalt läbipaistev, kui kõike teaks? Aga vaat ei oska öelda, ei ole kogenud…. Tõsi, on olnud paar meditatiivset valgushetke, mil polnud enam tõepoolest absoluutselt ühtegi küsimust. Oli lihtsalt tunne, et tean kõigest kõike, olen kõik ja eimiski, kõiges ja eikusagil. Hea tunne, aga ebapraktiline, sest igasugune motivatsioon tegutsemiseks puudus😀 Huvitav kogemus igatahes.

Imeline on, kui loed raamatut ja täiesti ootamatult leiad vastusi vanadele küsimustele, mida keegi seni pole seletada osanud. Siis langeb last südamelt – ma polegi päris imelik, on teisigi,  kes nii kogevad. Või siis oleme vähemalt koos imelikud😊 Viimasel ajal olen mõningaid vastuseid leidnud Samuel Sagan’i raamatuist, postitan vast millalgi ta kohta. Netis on talt nii mõndagi lugeda, online’s vähemalt. Tema juurde läheks hoobilt õppima ka, kui rahakott puuga kaenlas oleks, seni aga rõõmustan tasuta netiraamatute üle😊

Kohtuda tahaks inimestega, kes puudega räägivad. ..ja kellega puud räägivad. Tunnete mõnda? Viimasel metsaretkel rääkisin ühe puuga, kelle nimeks osutus Maa Südame Puu ja kes hakkas hoopis minu käest küsima, et kuidas seal ikka on, kust ma tulen, kas seal ka puid on ja nõnda edasi😊 Tore vestlus oli.

Olge hoitud ja armastatud, ilusat olemist teile!

1 kommentaar »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. Otsisin, kas keegi eestikeelses netiruumis on kirjutanud midagi Samuel Saganist ja see siin oli ainus, mis leidsin. Ma tellisin tema raamatu Amazonist ja see on pooleldi loetud. Ei tulnud selle peale, et ka tasuta pdf võiks olemas olla – ja oligi. Mulle tundub igal juhul hea ja huvitav raamat, usun et aitab mind edasi, ja seal on kuidagi sünteesitud ja süsteemi pandud erinevaid asju, mida ma ise oma aruga ei osanud näha ühtse süsteemi osadena. Heameelega vestleks Sagani teemadel kellegagi, kes on minust kaugemale jõudnud nende õpingutega.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: