Nii palju võimalusi

25. dets. 2019, 16:48 | Posted in Kõiksuguvärki | Lisa kommentaar

Igal hetkel toimub midagi. Igas sekundis kusagil maailmas sünnitakse, surrakse, tullakse, minnakse. Meil on nii palju erinevaid tegutsemisvõimalusi, tihti kipume valima ikka ja jälle neid tavapäraseimaid. Ja siis imestame, et miks miski ei parane, miks miski ei muutu.

Mõnikord on hirm uue ees suurem kui soov parema järgi. Vahel vajutab mugavus küüned sügavale käsivarde, vahel istub laiskus pähe…. ja mõnikord pole muutust üldse vajagi, sest niigi on hästi. Alati pole muutus automaatselt parem.

Võib ka juhtuda, et igatsus hea järgi on nii suur, et ei märka enam käesoleva hetke head. Et tegelikult on juba nii palju head olemas ja kasutamisootel, aga peas on hoopis teised ettekujutused, sestap ei mahu reaalsuse märkamine ja tunnustamine enam nende kujutluspiltide kõrvale. Ja siis ei jää muud üle kui rahutult väherdada ja pingutada…. mõnikord saab mõne idee teostada, mõnikord mitte.

Vahel isegi ei märka, et mõni lausa lapsepõlvest pärit ideaal teeb elu kibedaks – ta tundub nii omase, nii loomulikuna, et ei taipagi kahelda – ehk polegi nii? Ehk võib ka teisiti? Nii lihtne on enda kinnismõtteid mitte märgata, see – eest aga teiste omad tunduvad nii silmatorkavad…. no kuidas ta küll ei näe 😛 Ja jälle on enda palgid kahe silma vahele jäänud 🙂

Tegelikult… no mis seal ikka, kui ei märka…. Igal oma tempo, omad eesmärgid elus ja endas. Ela ja lase teistel elada, inimesed oleme me kõik, ükskõik kus või millal või kuidas.

Nii et kõike head teile 🙂

 

 

Lisa kommentaar »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.
Entries ja kommentaarid feeds.

%d bloggers like this: